Zahradní lehátka

Někdo si kvalitní relaxaci v klidu příjemné zahrady představuje jako vysedávání nad kafíčkem nebo pivem ve stínu altánku. Jiný se zase nejlépe odreaguje při pletí záhonku s nejrůznějšími květy. Pokud však patříte mezi ty, kteří za nejlepší letní odpočinek považují opalování na ostrém slunci tak zbystřete. Už nemusíte ulehat na starou deku plnou hmyzu, která jen těžko zabrání pichlavým oddenkům čerstvě posekané trávy, aby drásala vaši rozpálenou kůži. Kupte si zahradní lehátko!

Zahradní lehátko je totiž vedle opalovacího krému neodmyslitelnou pomůckou pro vášnivé chytače bronzu všech věkových kategorií a faktorů kůže. Jednoduše lehátko rozloží v zákrytu budov, kam namísto pohledů zvědavých sousedů dopadají jen paprsky slunce, pohodlně se uvelebí a pak, pak už se jen opalují.

Moderní zahradní lehátka jsou polohovatelná, takže v poloze na zádech můžete být pohodlně opření a až se budete chtít otočit, jednoduše lehátko srovnáte a můžete pokračovat ve své oblíbené činnosti.

Bylo by od nás však krátkozraké, kdybychom zahradní lehátka spojovali pouze s opalováním. Zahradní lehátko poskytuje takovou míru pohodlí, že se na něm rádi uvelebí i milovníci chladného stínu. Díky své mobilitě (většina jich je vybavena praktickými kolečky) je možné zahradní lehátko rozložit kdekoliv kde bude dost místa (ano, jde to i v obývacím pokoji).

Zahradní lehátka jsou vyráběna z kovu nebo ze dřeva. Obě verze by měly být dost odolné, aby snesly nějaký ten déšť, ale odpovědný majitel je jistě dlouhodobě vystavovat nepříznivým podmínkám nebude. Pro zvýšení pohodlí na lehátku je možné vybavit je přídavnou matrací.